Turnir kompanije "IN"

U nedjelju 20.10.2024.godine, na sarajevskom golf terenu "VF" održan je sponzorski turnir firme "IN" d.o.o. Sarajevo. Turnir je organizovan u povodu 33. godišnjice postojanja i uspješnog rada firme.

Firma "IN" d.o.o. je 2001.godine učestvovala u izgradnji "VF" golf terena i time simbolički postala dio golfa u Sarajevu. Bila je medju sponzorima brojnih turnira u proteklih 23 godine postojanja golfa u Sarajevu a medju njima i poznatog sarajevskog "Pro-Am" turnira koji se održavao punih 10 godina. Vlasnik i direktor firme Nedim Ćehajić je aktivan golfer još od 2002.godine i zajedno sa svojom porodicom je bio jedan od pionira golfa u Sarajevu i Bosni i Hercegovini. Napomenut ćemo da je Nedimova kćerka Lamija bila više puta prvakinja Bosne i Hercegovine kao i najbolja na MASTERS-u i što je veoma značajno za golf u BiH, nastupila na historijskom Svjetskom Prvenstvu u Turskoj 2012. godine, kada je jedini put ženska reprenzentacija Bosne i Hercegovine imala nastup.
Turnir je okupio 27 golfera i golferica. Prekrasno vrijeme, izuzetno uredjen golf teren i netto način bodovanja rezultata koji je svim učesnicima dao jednake mogućnosti za pobjedu, učinili su ukupnu atmosferu na ovom turniru ugodnom i relaksiranom. Ugodno druženje svih učesnika turnira se nastavilo u restoranu golf terena, gdje je na kraju izvršena dodjela medalja i nagrada učesnicima koji su postigli najbolje rezultate u svojim grupama.
Tako je u konkurenciji dama, 1.mjesto zauzela Anita Selmanagić a 2.mjesto Alma Mekić-Tataragić.
U konkurenciji gospode u grupi B, 1.mjesto je zauzeo Haris Kozarić a 2.mjesto Eniz Spahić.
U konkurenciji gospode u grupi A, 1.mjesto je zauzeo Kemal Selmanagić a 2.mjesto Nedim Ćehajić.
Uz čestitke sponzoru za odličnu organizaciju turnira, možemo reći da je ovo bio još jedan u nizu dana za lijepo sjećanje koje nam je ova divna igra podarila.