Turnir: XII MASTERS 2013

Datum turnira: 18.10.2013 - 20.10.2013

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   18.10.2013   |   19.10.2013   |   20.10.2013   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Nedim ČehajićSarajevo 7710722910.2-0.79.5
2.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 72992379.30.19.4
3.Amar ArslanagićSarajevo 71972398.80.29.0
4.Lamija PrcićSarajevo 70872408.90.39.2
5.Ognjen BarošSarajevo 6710625014.6-1.912.7
6.Žarko RomićPosušje 669824611.7-0.111.6
7.Jasmin SelmanagićSarajevo 66882438.30.38.6
8.Bahrudin ZjajoSarajevo 6510524813.30.013.3
9.Midhat KuloSarajevo 6111125018.6-2.216.4
10.Asim OmanićSarajevo 6110124913.60.113.7
11.Goran RadonjićSarajevo 6010625016.3-1.414.9
12.Igor BarošSarajevo 589125611.70.211.9
13.Anita SelmanagićSarajevo 569425616.2-0.116.1
14.Adnan SrnaSarajevo 569225412.80.213.0
15.Ešref SalkovićSarajevo 479227116.40.316.7
16.Emir SalkićSarajevo 319428823.10.123.2
17.Mirza KapetanovićSarajevo 298130020.40.320.7
18.Damir BilalagićSarajevo 226431620.60.320.9

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba