Turnir: Iznenadni prvi turnir 2014

Datum turnira: 09.01.2014

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: VF Golf igralište

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 09.01.2014

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   09.01.2014

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Ešref SalkovićSarajevo 26437616.7-2.114.6
2.Asim OmanićSarajevo 26397713.7-0.912.8
3.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2535779.50.09.5
4.David WilsonSarajevo 23408518.9-1.417.5
5.Nedim ČehajićSarajevo 2230839.60.19.7
6.Bahrudin ZjajoSarajevo 19328613.40.113.5
7.Dejan ŠaranPGA BiH 1924906.60.16.7
8.Midhat KuloSarajevo 18348516.40.016.4
9.Lejla BradićSarajevo 15369025.40.025.4
10.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 14319420.10.120.2
11.Ivan IvankovićPosušje 13308916.50.116.6
12.Igor BarošSarajevo 12239211.90.112.0
13.Goran RadonjićSarajevo 11249314.90.115.0
14.Reuf SelmanagićSarajevo 9299924.20.124.3
15.Branko ČejovićGost 63310532.10.032.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba