Turnir: Klubska Liga BiH 4. Kolo

Datum turnira: 27.04.2014

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 27.04.2014

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   27.04.2014

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 16201029.40.19.5
2.Dejan ŠaranPGA BiH 16161010.00.00.0
3.Bahrudin ZjajoSarajevo 152510114.00.114.1
4.Žarko RomićPosušje 121810611.10.111.2
5.Igor BarošSarajevo 111810812.30.112.4
6.Ivan MandurićPosušje 102010918.80.118.9
7.Tiho ParlovPosušje 92210718.40.118.5
8.David WilsonSarajevo 91911016.20.116.3
9.Goran RadonjićSarajevo 91810814.60.114.7
10.Nedim ČehajićSarajevo 91410910.00.110.1
11.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 71811220.40.120.5
12.Džemo BorovinaSarajevo 42012736.20.236.4
13.Dragan BabanSarajevo 31013127.20.227.4
14.Damir BuljubašićBetanija 1914036.20.236.4

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba