Turnir: Klupska liga GK Posušje 3.kolo

Datum turnira: 28.05.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 28.05.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   28.05.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tiho ParlovPosušje 31366611.90.011.9
2.Žarko RomićPosušje 3135659.40.09.4
3.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 3033668.70.18.8
4.Ivan LončarPosušje 22397932.4-1.530.9
5.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 21287715.30.115.4
6.Ivan AntićPosušje 20327620.30.020.3
7.Mate JurkovićPosušje 19327721.80.021.8
8.Zvonimir VasiljPosušje 16258118.30.118.4
9.Živko MikulićPosušje 15288324.90.125.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba