Turnir: 10 godina GK 'Posušje'

Datum turnira: 16.07.2016 - 17.07.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Igralište: Topala

CSA turnira

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   16.07.2016   |   17.07.2016   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mladen MušuraPosušje 63711299.1-0.28.9
2.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 60681329.20.19.3
3.Tiho ParlovPosušje 566513912.5-0.512.0
4.Robert MandurićPosušje 54621389.40.29.6
5.Murat HotGost 54571406.10.26.3
6.Frano MarinčićPosušje 52591429.40.29.6
7.Nedim ČehajićSarajevo 516214412.20.212.4
8.Žarko RomićPosušje 51591429.80.210.0
9.Mario MandurićPosušje 506314314.20.114.3
10.Frano TolićGost 50581459.40.29.6
11.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 466315215.80.115.9
12.Goran RadonjićSarajevo 466014713.20.213.4
13.Ognjen BarošSarajevo 465515411.40.211.6
14.Asim OmanićSarajevo 455415511.80.212.0
15.Igor BarošSarajevo 455614911.70.211.9
16.David WilsonSarajevo 445416513.70.213.9
17.Dejan Šaran - PROPGA BiH 43371530.00.00.0
18.Ivan LončarPosušje 427615429.4-3.426.0
19.Nekir KukuruzovićGost 427015824.7-0.823.9
20.Ivan IvankovićPosušje 425615314.70.214.9
21.Nevenko ĆukPosušje 425115812.50.212.7
22.Jasmin SelmanagićSarajevo 42481549.80.210.0
23.Veljko LončarPosušje 416315118.90.119.0
24.Adnan SrnaSarajevo 415315613.80.214.0
25.Marko MihaljPosušje 406515421.50.121.6
26.Ante KolobarićPosušje 405515314.30.214.5
27.Živko MikulićPosušje 397015525.20.025.2
28.Mate JurkovićPosušje 365916022.10.122.2
29.Željko KovačPosušje 365915820.80.120.9
30.Ivan MandurićPosušje 365416117.80.218.0
31.Zvonimir VasiljPosušje 355616118.50.118.6
32.Drago BagoGost 355416617.20.217.4
33.Jerko MarićPosušje 327116534.30.034.3
34.Mirko MarinčićPosušje 325116217.00.217.2
35.Midhat KuloSarajevo 314017912.30.212.5
36.Marko GalićPosušje 265117322.50.222.7
37.Adnan HadžićSarajevo 245117826.70.427.1
38.Ljilja SrnaSarajevo 235618832.00.232.2
39.Edina SudžukaSarajevo 224818126.50.226.7
40.Ivan AntićPosušje 22337419.6--
41.Mate GalićPosušje 21317919.6--
42.Vlado KolakGost 21297515.2--
43.Jakov IvankovićGost 207219554.0-2.551.5
44.Jerko JurišićPosušje 20307718.7--
45.Ivan PiškovićPosušje 195420037.50.237.7
46.Leonard OpačakPosušje 16358638.6--
47.Zdenko TolušićPosušje 144820137.50.437.9
48.Nikola MusaBetanija 14278624.5--
49.Miljenko KardumGost 14219418.6--
50.Mario PerićPosušje 134021331.00.431.4
51.Boštjan SelanSarajevo 13268524.8--
52.Marinko JuriljGost 13198414.0--
53.Leila BarošSarajevo 114422140.10.440.5
54.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 8269538.7--

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba