Turnir: Betanija Open

Datum turnira: 02.07.2016

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: GK BETANIJA

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 02.07.2016

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   02.07.2016

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dejan Šaran - PROPGA BiH 3231700.00.00.0
2.Ognjen BarošSarajevo 26387611.6-0.511.1
3.Tiho ParlovPosušje 24368112.40.012.4
4.Nedim ČehajićSarajevo 24367812.20.012.2
5.Goran RadonjićSarajevo 21358113.20.013.2
6.David WilsonSarajevo 17318513.60.113.7
7.Adnan SrnaSarajevo 16298713.40.113.5
8.Boštjan SelanSarajevo 15438928.0-3.224.8
9.Bahrudin ZjajoSarajevo 15269114.20.114.3
10.Adnan HadžićSarajevo 61911226.50.226.7
11.Ljilja SrnaSarajevo 52511331.80.232.0
12.Željko MatijevićSarajevo 32311428.60.228.8
13.Leila BarošSarajevo 11912839.90.240.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba