Turnir: PIVSKI

Datum turnira: 08.06.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 57.2

Igralište: Topala

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 08.06.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   08.06.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mladen MušuraPosušje 3435626.00.06.0
2.Tiho ParlovPosušje 3134658.60.08.6
3.Murat HotGost 3131654.70.14.8
4.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 30377015.3-0.315.0
5.Žarko RomićPosušje 30356610.50.010.5
6.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 3033667.50.17.6
7.Veljko LončarPosušje 25367219.90.019.9
8.Jerko JurišićPosušje 24357420.70.020.7
9.Ivan IvankovićPosušje 24347317.50.017.5
10.Ivan LončarPosušje 23327416.20.116.3
11.Mate GalićGost 22317516.00.116.1
12.Živko MikulićPosušje 21337621.70.021.7
13.Marko MihaljPosušje 18307921.50.121.6
14.Marko GalićPosušje 17318024.70.124.8
15.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 14368234.50.034.5
16.Karlo ZovkoPosušje 14268825.60.125.7
17.Smiljka PetricPosušje 12358536.50.036.5
18.Jadranko PanićPosušje 9299237.30.237.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba