Turnir: 9. Deda i 5. Baka turnir u golfu

Datum turnira: 29.05.2018

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Agencija B40

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 29.05.2018

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.05.2018

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Nedim ČehajićSarajevo 27407512.8-1.211.6
2.Jasmin SelmanagićSarajevo 2635769.30.09.3
3.Damir BilalagićSarajevo 18388419.3-0.818.5
4.Igor BarošSarajevo 17298813.30.113.4
5.Bahrudin ZjajoSarajevo 16288914.70.114.8
6.Asim SelmanagićSarajevo 15379122.7-0.422.3
7.Anita SelmanagićSarajevo 15308817.60.117.7
8.Željko LerSarajevo 143310023.70.023.7
9.Velimir ŽuržulovićSarajevo 10279317.20.117.3
10.Ljilja SrnaSarajevo 82611930.00.230.2
11.Željko MatijevićSarajevo 83210428.40.028.4
12.Mirza KapetanovićSarajevo 72910424.90.125.0
13.Edin ArslanagićSarajevo 63310127.60.027.6

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2018, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba