Turnir: 9. Sarajevski PRO-AM

Datum turnira: 27.09.2019 - 28.09.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: PGA BIH

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   27.09.2019   |   28.09.2019   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Branimir Gudelj - PROGost 81791230.0-0.3-0.3
2.Sebastijan Ajster - PROPGA BiH 75731310.00.00.0
3.Hakan Yamac - PROPGA BiH 73771313.1-0.52.6
4.Dejan ŠaranPGA BiH 71691330.00.00.0
5.Andrej Kraljić - PROGost 67651370.00.10.1
6.Darko Ljubanović - PROGost 66641380.00.10.1
7.Mehmet Ceylan - PROGost 64621400.00.10.1
8.Adam Osmančević - PROGost 64621410.00.10.1
9.Miro Raič - PROGost 63621410.00.10.1
10.Tiho ParlovPosušje 62731426.1-0.95.2
11.Robert Savić - PROGost 60591460.00.10.1
12.Sinan Caglayan-PROPGA BiH 58641463.70.23.9
13.Asim OmanićSarajevo 517215712.2-0.811.4
14.Feđa SelmanagićSarajevo 517015610.3-0.99.4
15.Goran RadonjićSarajevo 506916011.1-0.310.8
16.Igor BarošSarajevo 477616215.7-1.214.5
17.Jasmin SelmanagićSarajevo 476715710.20.110.3
18.Nikola RajkovićGost 466815811.00.111.1
19.Anita SelmanagićSarajevo 457516118.7-1.617.1
20.Ognjen BarošSarajevo 446416911.10.211.3
21.Benjamin MujanovićKrivaja 407016816.00.016.0
22.David WilsonSarajevo 396017011.90.212.1
23.Simon VabičGost 387117518.00.018.0
24.Midhat KuloSarajevo 376517315.90.116.0
25.Midhad BobićGost 366717516.00.016.0
26.Samir TataragićSarajevo 3510817441.8-17.524.3
27.Dragan BabanSarajevo 346218616.2-0.515.7
28.Dražen TomljenovićSarajevo 327517924.4-3.920.5
29.Zlatan MuslimovićSarajevo 326418719.40.119.5
30.Enver BerišaGost 307118822.00.022.0
31.Adnan HadžićSarajevo 306818521.0-1.119.9
32.Nikša BorovacPosušje 228119534.5-4.530.0
33.Jusuf ŠabanovićSarajevo 219119843.1-9.533.6
34.Eniz SpahićSarajevo 217620533.9-3.530.4
35.Damir BilalagićSarajevo 215419619.50.219.7
36.Zijad BlekićSarajevo 188319637.4-5.531.9
37.Kemal SelmanagićSarajevo 185420822.30.122.4
38.Josip KordićGost 147520334.00.234.2
39.Mirza KapetanovićSarajevo 135420724.90.225.1
40.Avdo RustembegovićGost 123625424.00.024.0
41.Sead BalićSarajevo 119221652.7-10.042.7
42.Jasmin TerovićSarajevo 99221854.1-10.044.1
43.Mirza DurmiševićSarajevo 88922251.4-8.542.9
44.Omar RustanbegovićSarajevo 14027554.2-0.254.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba