Turnir: 1. Kolo Lige BiH

Datum turnira: 11.05.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 92.1 | Cr: 61.2

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 11.05.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   11.05.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Goran RadonjićSarajevo 3438659.7-0.49.3
2.Mladen MušuraPosušje 3434644.60.04.6
3.Frano MarinčićPosušje 3134689.80.09.8
4.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2831719.10.19.2
5.Samir SmajićSarajevo 2829706.00.16.1
6.Tiho ParlovPosušje 2729717.30.17.4
7.Benjamin MujanovićKrivaja 25367318.70.018.7
8.Ognjen BarošSarajevo 25287410.10.110.2
9.Bekim ZuferiKrivaja 24327415.40.115.5
10.Mario PerićPosušje 23327618.60.018.6
11.David WilsonSarajevo 23287611.80.111.9
12.Fadil OmerspahićSarajevo 22347722.20.022.2
13.Nedim ČehajićSarajevo 22267610.70.110.8
14.Veljko LončarPosušje 21327719.30.019.3
15.Žarko RomićPosušje 2123839.40.19.5
16.Haris ĐerzićKrivaja 20327820.00.020.0
17.Mario MandurićPosušje 20288116.20.116.3
18.Bahrudin ZjajoSarajevo 20268015.70.115.8
19.Adnan SrnaSarajevo 20287815.00.115.1
20.Jasmin SelmanagićSarajevo 2023799.30.19.4
21.Igor BarošSarajevo 19268115.10.115.2
22.Zlatan MuslimovićSarajevo 18278118.20.118.3
23.Nekir KukuruzovićGost 17298525.00.125.1
24.Marko MihaljPosušje 17298622.60.122.7
25.Haris MujanovićKrivaja 16288826.00.126.1
26.Adnan HadžićSarajevo 16248619.90.120.0
27.Kenan MujanovićKrivaja 15338530.20.030.2
28.Dražen TomljenovićSarajevo 15308323.90.124.0
29.Karlo ZovkoPosušje 15268623.70.123.8
30.Midhat KuloSarajevo 15228414.80.114.9
31.Gordan MiralemSarajevo 14218816.90.117.0
32.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 13279028.10.228.3
33.Nikša BorovacPosušje 12379143.5-0.543.0
34.Adis MujanovićKrivaja 12299534.90.235.1
35.Živko MikulićPosušje 10229022.80.122.9
36.Mirza KapetanovićSarajevo 9219324.10.124.2
37.Željko KovačPosušje 9209323.70.123.8
38.Rade PerkovicPosušje 72511050.60.250.8

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba