Turnir: Novogodišnji

Datum turnira: 04.01.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 86.6 | Cr: 60.3

Ženski tee: Red Tee - Sr: 88 | Cr: 61.5

Igralište: Topala 2019

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 04.01.2020

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   04.01.2020

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tiho ParlovPosušje 3335655.30.05.3
2.Ante KolobarićPosušje 31426716.2-1.814.4
3.Veljko LončarPosušje 29417118.7-1.617.1
4.Ante CrnogoracPosušje 28687054.0-16.038.0
5.Bahrudin ZjajoSarajevo 26347313.70.013.7
6.Žarko RomićPosušje 26327310.70.110.8
7.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2630738.80.18.9
8.Jerko JurišićPosušje 25387319.3-0.818.5
9.Jurij SadarGost 24417425.0-2.023.0
10.Živko MikulićPosušje 23387522.3-0.821.5
11.Karlo ZovkoPosušje 23377520.2-0.419.8
12.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 21308215.30.115.4
13.Željko KovačPosušje 20338020.90.020.9
14.Željko MarićPosušje 20327919.50.019.5
15.Nevenko ĆukPosušje 20307915.20.115.3
16.Zvonimir VasiljPosušje 19337920.50.020.5
17.Ivan IvankovićPosušje 19288418.20.118.3
18.Danko MandicGost 18258011.00.111.1
19.Smiljka PetricPosušje 16378328.9-0.528.4
20.Nikša BorovacPosušje 14309630.10.230.3
21.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 13299126.50.226.7
22.Jadranko PanićPosušje 12378736.3-0.535.8
23.Rade PerkovicPosušje 9379343.5-0.543.0
24.Nekir KukuruzovićGost 9239325.00.125.1
25.Marko GalićPosušje 9259124.70.124.8
26.Sadar AlmiraGost 83410145.00.045.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba