Turnir: Forest Creek Tour

Datum turnira: 06.10.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: White Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 06.10.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   06.10.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Benjamin MujanovićKrivaja 32376416.0-0.315.7
2.Dragan BabanSarajevo 28336915.70.015.7
3.Bekim ZuferiKrivaja 26307115.20.115.3
4.Samir BešlijaKrivaja 25327321.10.021.1
5.Dinko TursićKrivaja 24327826.50.026.5
6.Kenan MujanovićKrivaja 24347225.30.025.3
7.David WilsonSarajevo 24278012.10.112.2
8.Mario PerićPosušje 23297619.70.119.8
9.Ferid MujanovićKrivaja 22337426.90.026.9
10.Sanjin RadonjaSmreka 21307624.90.125.0
11.Haris MujanovićKrivaja 21297922.80.122.9
12.Zlatan MuslimovićSarajevo 20268119.50.119.6
13.Adnan BrčićKrivaja 18367840.60.040.6
14.Haris ĐerzićKrivaja 18237918.40.118.5
15.Azmin KaranovićKrivaja 17298632.20.232.4
16.Kemal SelmanagićSarajevo 17248222.40.122.5
17.Adis MujanovićKrivaja 14288736.60.236.8
18.Nermin MustafićKrivaja 11299454.1-0.154.0
19.Tarik MujanovićKrivaja 10289147.10.247.3
20.Nebojša SoldatSmreka 9229744.50.244.7
21.Arjana SelmanagićSarajevo 9239637.70.237.9
22.Mario TukaKrivaja 7279449.70.249.9
23.Adnan HadžićSarajevo 5910019.90.120.0
24.Mustafa BazardžanovićKrivaja 41610854.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba