Turnir: 2. kolo Lige GK Posušje

Datum turnira: 22.06.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Red Tee - Sr: 86 | Cr: 58.5

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 22.06.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   22.06.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Žarko RomićPosušje 2630729.90.110.0
2.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 24337416.40.016.4
3.Ivan LončarPosušje 24317414.70.114.8
4.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 21377826.5-0.526.0
5.Ivan VranjesGost 19318122.00.122.1
6.Veljko LončarPosušje 19298119.70.119.8
7.Mario MandurićPosušje 18268216.50.116.6
8.Živko MikulićPosušje 16308223.10.123.2
9.Zvonimir VasiljPosušje 15278320.00.120.1
10.Željko KovačPosušje 14268824.00.124.1
11.Nikša BorovacPosušje 13398842.2-1.540.7
12.Karlo ZovkoPosušje 13278824.20.124.3

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba