Turnir: Kaya Palazzo

Datum turnira: 22.11.2020 - 23.11.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: www.bhgolf.ba

Kartica turnira

Par: 71

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 110 | Cr: 70

Ženski tee: Red Tee - Sr: 110 | Cr: 70

Igralište: KAYA Palazzo

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   22.11.2020   |   23.11.2020   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Asim OmanićSarajevo 466317410.70.210.9
2.Goran RadonjićSarajevo 415717910.30.210.5
3.Jasmin SelmanagićSarajevo 38531818.80.29.0
4.Ešref SalkovićSarajevo 376218416.80.116.9
5.Nedim ČehajićSarajevo 355418212.10.212.3
6.Gordan MiralemSarajevo 345318713.10.113.2
7.Adnan SrnaSarajevo 335618815.80.216.0
8.Samir TataragićSarajevo 325519316.20.216.4
9.Anita SelmanagićSarajevo 315918817.60.217.8
10.Vedran JuračGost 275919520.40.220.6
11.Zijad BlekićSarajevo 275519818.20.218.4
12.Mušan ObućaGost 254420112.90.213.1
13.Jerko JurišićPosušje 235320219.70.219.9
14.Igor BarošSarajevo 234719414.30.214.5
15.Bahrudin ZjajoSarajevo 204020614.60.214.8
16.Jasminka ŠehovićSarajevo 165323334.60.435.0
17.Nekir KukuruzovićSarajevo 154721523.50.223.7
18.Ljilja SrnaSarajevo 134623030.50.430.9
19.Dženana ŠaranSarajevo 95423637.70.438.1
20.Tarik KurbegovićSarajevo 84822730.20.430.6
21.Amra ČehajićSarajevo 51812633.40.333.7
22.Enisa OmanićSarajevo 31713945.20.345.5
23.Alma Mekić-TataragićSarajevo 22712345.30.345.6
24.Alma AhmićSarajevo 0615854.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba