Turnir: Klupska liga GKK - GL2

Datum turnira: 02.05.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: GK Krivaja

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 98 | Cr: 62.6

Ženski tee: Red Tee - Sr: 101 | Cr: 64.2

Igralište: Forest Creek Golf & Lodge Resort

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 02.05.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   02.05.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zlatan MuslimovićKrivaja 27397517.7-0.916.8
2.Tarik ĐerzićKrivaja 25527732.4-7.624.8
3.Tarik MujanovićKrivaja 23498031.9-6.325.6
4.Haris ĐerzićKrivaja 22328316.90.117.0
5.Mario PerićKrivaja 20318317.70.117.8
6.Amel FestaKrivaja 17249716.20.116.3
7.Dinko TursićKrivaja 16329226.40.026.4
8.Ferid MujanovićKrivaja 15338926.70.026.7
9.Adnan ŠabanovićKrivaja 14309931.80.232.0
10.Mario TukaKrivaja 13349834.60.034.6
11.Kemal MrahorovićKrivaja 112610233.00.233.2
12.Haris MujanovićKrivaja 11279324.80.124.9
13.Rasim MrkonjićKrivaja 103910547.5-1.546.0
14.Adis MujanovićKrivaja 102810738.40.238.6
15.Leon - Neven PerićKrivaja 73610650.30.050.3
16.Nirvana KarajbićKrivaja 62912054.00.054.0
17.Faris TursićKrivaja 62313054.00.054.0
18.Katarina PerićKrivaja 52811853.30.253.5
19.Zana MujanovićKrivaja 42712254.00.054.0
20.Irhad MrahorovićKrivaja 42611647.10.247.3
21.Ema ŠabanovićKrivaja 32512654.00.054.0
22.Marijana PerićKrivaja 32612651.60.251.8
23.Adian FestaKrivaja 22512451.60.251.8

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba