Turnir: Juniorski Proljetni turnir

Datum turnira: 09.05.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 126 | Cr: 61.4

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 09.05.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   09.05.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Kan Bizović - juniorSarajevo 19448629.0-3.825.2
2.Sadik Selmanagić - juniorSarajevo 13489944.1-6.038.1
3.Dal Smajić - juniorSarajevo 11339728.50.028.5
4.Vedran Baroš - juniorSarajevo 63512154.00.054.0
5.Vanja Miralem - juniorSarajevo 44310746.6-3.543.1
6.Faruk Pilav - juniorSarajevo 42113044.10.244.3
7.Feđa Baroš - juniorSarajevo 02613054.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba