Turnir: Seltenhaim

Datum turnira: 29.05.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 72

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 130 | Cr: 71.2

Ženski tee: Red Tee - Sr: 130 | Cr: 71.4

Igralište: Golfclub Klagenfurt-Seltenheim

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 29.05.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.05.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tihomir ParlovPosušje 2632837.10.17.2
2.Samir TataragićSarajevo 17339416.60.016.6
3.Jerko JurišićPosušje 122910019.00.119.1
4.Josip GrubišićPosušje 102910723.20.123.3
5.Dragan PalametaPosušje 102110813.40.113.5
6.Igor BarošSarajevo 92210615.40.115.5
7.Jusuf ŠabanovićSarajevo 72311722.60.122.7
8.Ivan ČuturaPosušje 63012637.10.237.3
9.Dragan MikulićPosušje 1712821.90.122.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba