HERCEGOVINA OPEN – Roberta Mandurića

Nastavlja se Tjedan golfa na Topali u Posušju. Danas, petak 10.kolovoza odigran je Hercegovina Open.

Poslije 18 odigranih rupa Robert Mandurić i iskusni Frano Tolić iz Zagreba imali su indentičan rezultat – 33 brutto poena. Uslijedilo je razigravanje i na 1 rupi Robert je napravio „ptičicu“ dok je Tolić napravio „samo“ par i tako omogućio Robertu Manduriću da pobjedi na Hercegovina Openu.

Treće mjesto zauzeo je prvak Hrvatske za 2012 godinu Branimir Gudelj sa 32 brutto poena.

U kategoriji brutto B gospoda najuspješniji je gost iz Australije Mirko Marinčić kojemu je za pobjedu bilo potrebno 27 poena. Drugo mjesto osvojio je Tonko Ivanković s 24 brutto poena. Treće mjesto s istim brojem poena pripalo je jučerašnjem vicepobjedniku u A kategoriji Žarku Romiću.

U kategoriji dame ponovno je najbolja Gordana Popović koja je danas skupila respektabilnih 19 brutto bodova.

Nagradu za najduži udarac osvojio je Krešimir Gudelj, dok je najprecizniji udarac ostvario Vlado Kolak.

Sutra se igra VI Posušje Open. Najprestižniji turnir na Topali i jedan od najmasovnijih turnira u Bosni i Hercegovini. Organizator očekuje preko 40 golfera.

Čestitamo najboljima i dobru igru sutra svim učesnicima Posušje Open-a.