II. VINSKI TURNIR 13. studenoga 2010.

U subotu 13. studenoga održan je drugi po redu Vinski turnir u organizaciji našeg golfera Marija Mandurića, a pod pokroviteljstvom Turističke zajednice Županije zapadnohercegovačke. Kao i protekle godine, odazvao se velik broj splitskih golfera (golf klubovi Split 1700 i Marjan) dok su i ovaj put, unatoč pozivima organizatora, izostali sarajevski golferi.

Po prekrasnom sunčanom vremenu odigrani su izvrsni rezultati. U kategoriji netto (popularno nazvanoj posuška kategorija) prva tri mjesta osvojili su naši golferi veterani: prvo mjesto Ivan Mandurić, drugo Mate Jurković te treće Zvonimir Vasilj.

U kategoriji brutto sve nagrade su otišle prema Splitu: prvo mjesto osvojio je Mladen Mušura osvojivši 36 brutto bodova (60 udaraca), drugi je bio prošlogodišnji pobjednik Luka Babić dok je treće mjesto osvojio Dražen Kragujević.

Najduži udarac "ispalio" je Luka Babić dok je najbliži rupi bio Ljudevit Mandurić.

Koliko je ovaj turnir poseban na to ukazuje i činjenica da nijedan sudionik nije otišao kući bez nagrade. Naime, organizator je, uz zahvalu na sudjelovanju, svakom golferu poklonio bocu vrhunskoga vina.

Nagrade pobjednicima kao i svim sudionicima udijelio je direktor Turističke zajednice ŽZH g. Ivo Matić.

Nakon igre uslijedio je tradicionalno dobar ručak uz vina iz podruma Buntić i Jerković - vinara koji su ujedno bili i sponzori turnira.

Kompletne rezultate možete pogledati u prilogu.