Sjajne vijesti za početak sezone

Sjajne vijesti za početak sezone

Sjajne vijesti za početak sezone

Uvijek smo tražili načina poslije zimskog odmora da na najbolji način otvorimo sezonu na portalu bhgolf.ba. Ako se sjećate prošle godine naslov našeg prvog članka je bio indentičan kao i naslov ovogodišnjeg prvog članka “Sjajne vijesti za početak sezone” gdje smo pisali o potpisu ugovora predsjednika Golf Saveza Bosne i Hercegovine Jasmina Selmanagića sa Olimpijskim komitetom BiH gdje su značajna sredstva uplaćena na račun GSBiH za edukaciju i razvoj ove sjajne igre.

Ove godine također ćemo početi sa potpisom Ugovora predsjednika Golf Saveza Bosne i Hercegovine Jasmina Selmanagića ali ove godine sa direktorom ASA Banke Samirom Mustafićem o sponzorstvu Lige Bosne i Hercegovine u golfu. Sigurno ste vidjeli na našoj stranici da su i Savez i klubovi objavili kalendar turnira i da sada Liga BiH ima novo ime -  ASA BANKA Premijer liga BiH 2025. Značajan doprinos uz predsjednika Saveza za potpis ovog Ugovora za koji se nadamo da će biti dugogodišnji su dali eminentni golferi a najveći doprinos je dao ambasador golfa Jusuf Šabanović, što nas dovodi u još jednu priču kako zajedno možemo da uradimo mnogo više za razvoj igre zvane golf. Ako pogledamo da je “naša firma” VF dugi niz godina sponzor najvećeg golf turnira u Bosni i Hercegovini, VF Mastersa a sada imamo i “našu banku” kao sponzora najvećeg sportskog takmičenja, jednostavnom analizom vidimo da možemo sami uz malo dobre volje i angažmana mnogo toga da uradimo.

Ove godine portal bhgolf slavi 15 godina od prve objave rezultata i prvog napisanog članka. Nije lako biti 15 godina uz golfere i da svima bude kako bi rekli “potaman”, ali nije ni tako teško. Imali smo uspona ali i padova. Imali smo prijatelja ali da budemo iskreni i neprijatelja. Sreća u svemu je da imamo golfere koji znaju da cijene “Ono naše”.

Jedna odlična ekipa u Posušju ne zna za početak i kraj sezone. Portal bhgolf će se posebno osvrnuti na njihov veliki rad i trud u zimskim mjesecima jer to zaista zaslužuju. Možda i nije fer prema članovima i organizatorima u Posušju jer malo kasnimo sa izvještajima ali nekako se držimo tradicija a znamo da će nam oprostiti  na dužoj pauzi i što počinjemo sezonu 2025, barem ovu pisanu, sa Golf Savezom Bosne i Hercegovine.

Čestitke i hvala svima koji su dogovarali i ugovarali sponzorstvo sa ASA BANKOM a svim golferima u 70tak zemalja gdje se otvara bhgolf želimo dobru igru u 2025. godini.

Share: