Turnir: Turnir Prijatelja GK Sarajevo

Datum turnira: 12.05.2012 - 13.05.2012

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 133 | Cr: 62

Ženski tee: Red Tee - Sr: 133 | Cr: 62

Igralište: VF golf igralište Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   12.05.2012   |   13.05.2012   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Lamija PrcićSarajevo 55691499.40.09.4
2.Ena SmajićSarajevo 52611567.70.17.8
3.Mahir KadrićSarajevo 51571535.90.26.1
4.Nedim ČehajićSarajevo 477316015.1-0.914.2
5.Bahrudin ZjajoSarajevo 456916314.20.014.2
6.Amar ArslanagićSarajevo 456216110.80.211.0
7.Jasmin SelmanagićSarajevo 45571638.40.28.6
8.Dejan Šaran - PROPGA BiH 445816310.40.210.6
9.Samir SmajićSarajevo 44551638.60.28.8
10.Igor BarošSarajevo 396116913.40.213.6
11.Asim SelmanagićSarajevo 377117420.4-1.219.2
12.Adnan SrnaSarajevo 366517317.00.117.1
13.Anita SelmanagićSarajevo 356317215.80.115.9
14.Damir BilalagićSarajevo 336518119.80.119.9
15.Tarik Dženan MušićSarajevo 305918519.30.119.4
16.Fadil OmerspahićSarajevo 266118922.40.222.6
17.Zlata MušićSarajevo 257518427.7-2.725.0
18.Ešref SalkovićSarajevo 254519614.60.214.8
19.Edina SudžukaSarajevo 217119931.2-0.530.7
20.Mirza KapetanovićSarajevo 216919829.5-1.028.5
21.Željko MatijevićSarajevo 206919327.10.027.1
22.Edin ArslanagićSarajevo 196020026.80.227.0
23.Reuf SelmanagićSarajevo 187219530.00.030.0
24.Emir SalkićSarajevo 177520736.6-2.034.6
25.Ognjen BarošSarajevo 15279215.8--
26.Ljilja SrnaSarajevo 10349526.3--
27.Marijana DinekSarajevo 95023136.10.236.3
28.Jasminka ŠehovićSarajevo 9359527.6--
29.Jasna ŠahbegovićSarajevo 85023236.30.236.5
30.Ivan AntićPosušje 8389832.4--
31.Dunja KosićSarajevo 73324530.40.230.6
32.Rubina SmajićSarajevo 55522937.60.438.0
33.Minka BarošSarajevo 52510931.0--

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba