Turnir: Sarajevo Open Bled

Datum turnira: 13.07.2012 - 14.07.2012

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 73

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 129 | Cr: 70.5

Ženski tee: Red Tee - Sr: 126 | Cr: 73

Igralište: Kraljevo igralište Bled

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   13.07.2012   |   14.07.2012   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dejan Šaran - PROPGA BiH 608016011.0-1.69.4
2.Robert MandurićPosušje 447817718.2-1.816.4
3.Amar ArslanagićSarajevo 446318611.40.211.6
4.Lamija PrcićSarajevo 44621778.80.18.9
5.Jasmin SelmanagićSarajevo 42561809.20.29.4
6.Ešref SalkovićSarajevo 406818515.10.115.2
7.Nedim ČehajićSarajevo 406418714.40.114.5
8.Asim OmanićSarajevo 345718813.60.213.8
9.Žarko RomićPosušje 328019326.8-3.323.5
10.Ante KolobarićPosušje 326219217.40.117.5
11.Igor BarošSarajevo 315219412.60.212.8
12.Ivan IvankovićPosušje 276019618.40.218.6
13.Bahrudin ZjajoSarajevo 275120014.80.215.0
14.Adnan SrnaSarajevo 213625417.40.117.5
15.Reuf SelmanagićSarajevo 196721027.90.027.9
16.Fadil OmerspahićSarajevo 175221522.50.222.7
17.Asim SelmanagićSarajevo 174021917.20.217.4
18.Edin ArslanagićSarajevo 166221426.80.227.0
19.Anita SelmanagićSarajevo 164321115.40.215.6
20.Bojan KebeGost 155822629.50.029.5
21.Željko LerSarajevo 144922523.20.223.4
22.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 136523437.0-1.835.2
23.Karlo ZovkoPosušje 127322236.7-1.535.2
24.Damir BilalagićSarajevo 123722719.80.220.0
25.Tarik Dženan MušićSarajevo 102726419.80.220.0
26.Tonkan IvankovićPosušje 97322436.7-3.333.4
27.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 81911016.30.216.5
28.Zlata MušićSarajevo 52827525.20.225.4
29.Ljilja SrnaSarajevo 21728726.80.427.2
30.Naida ZjajoSarajevo 0016234.90.335.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba