Turnir: Finkenstain Austria

Datum turnira: 15.06.2012 - 16.06.2012

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 72

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 124 | Cr: 72

Ženski tee: Red Tee - Sr: 120 | Cr: 72.6

Igralište: FINKENSTEIN Schloss

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   15.06.2012   |   16.06.2012   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Igor BarošSarajevo 487616913.7-1.212.5
2.Amar ArslanagićSarajevo 456717911.30.111.4
3.Jasmin SelmanagićSarajevo 44641769.00.29.2
4.Adnan NovoSarajevo 43601768.30.18.4
5.Ognjen BarošSarajevo 417118616.3-1.115.2
6.Anita SelmanagićSarajevo 397417716.0-0.615.4
7.Bahrudin ZjajoSarajevo 376219014.60.114.7
8.Ešref SalkovićSarajevo 366718415.00.115.1
9.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 346719016.00.116.1
10.Asim OmanićSarajevo 345919313.50.113.6
11.Feđa SelmanagićSarajevo 203525716.20.116.3
12.Jasminka ŠehovićSarajevo 155822527.60.428.0
13.Minka BarošSarajevo 146322331.30.231.5
14.Reuf SelmanagićSarajevo 62428127.50.427.9
15.Enisa OmanićSarajevo 11629337.30.437.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba