Turnir: Turnir Prijatelja GK Sarajevo

Datum turnira: 20.04.2013 - 21.04.2013

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   20.04.2013   |   21.04.2013   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Lamija PrcićSarajevo 62731438.0-0.27.8
2.Mahir KadrićSarajevo 56681486.30.16.4
3.Jasmin SelmanagićSarajevo 54701518.50.08.5
4.Ena SmajićSarajevo 53671519.4-0.58.9
5.Amar ArslanagićSarajevo 496915911.2-0.310.9
6.Bahrudin ZjajoSarajevo 487516114.5-0.913.6
7.Nedim ČehajićSarajevo 467315913.2-0.612.6
8.Scott McneillGost 46571616.00.26.2
9.Anita SelmanagićSarajevo 436716315.2-0.215.0
10.Žarko RomićPosušje 417616618.0-1.216.8
11.Igor BarošSarajevo 416716312.60.012.6
12.Samir SmajićSarajevo 41561708.90.29.1
13.Adnan SrnaSarajevo 376618116.60.116.7
14.Ešref SalkovićSarajevo 366617816.10.116.2
15.Vedran KosićBetanija 336620021.2-1.120.1
16.Ivan IvankovićPosušje 316418319.30.119.4
17.Damir BilalagićSarajevo 316618019.10.019.1
18.Jasminka ŠehovićSarajevo 277119528.8-1.527.3
19.Mirza KapetanovićSarajevo 276118619.80.119.9
20.Zlata MušićSarajevo 246419426.10.126.2
21.Reuf SelmanagićSarajevo 227019626.50.026.5
22.David WilsonSarajevo 225222122.90.223.1
23.Edin ArslanagićSarajevo 195820424.20.224.4
24.Željko LerSarajevo 195819522.20.222.4
25.Wilijam LewisGost 195020620.10.220.3
26.Ljilja SrnaSarajevo 175620827.90.428.3
27.Amra ČehajićSarajevo 175221527.70.428.1
28.Željko MatijevićSarajevo 175220925.00.225.2
29.Amel FestaSarajevo 92811936.0--
30.Lejla BradićSarajevo 23026536.00.436.4

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba