Turnir: Jesenji turnir

Datum turnira: 12.10.2013 - 13.10.2013

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   12.10.2013   |   13.10.2013   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 51671547.90.18.0
2.Dejan ŠaranPGA BiH 50621586.60.26.8
3.Lamija PrcićSarajevo 47591588.70.28.9
4.Bahrudin ZjajoSarajevo 376516713.20.113.3
5.Amar ArslanagićSarajevo 37531748.60.28.8
6.David WilsonSarajevo 317117821.2-2.318.9
7.Wilijam LewisGost 316518420.1-0.319.8
8.Alečko OmerspahićSarajevo 247119829.6-1.028.6
9.Jasminka ŠehovićSarajevo 246219827.90.228.1
10.Ljilja SrnaSarajevo 237019129.20.029.2
11.Željko LerSarajevo 195320521.00.221.2
12.Dragan BabanSarajevo 186920832.7-0.532.2
13.Lejla BradićSarajevo 175021225.10.225.3
14.Emir SalkićSarajevo 155420022.90.223.1
15.Damir BilalagićSarajevo 155519320.40.220.6
16.Željko MatijevićSarajevo 144921525.80.226.0
17.Edin ArslanagićSarajevo 135820225.40.225.6
18.Amel FestaSarajevo 113510130.00.130.1
19.Tarik Dženan MušićSarajevo 10269818.80.219.0
20.Asim OmanićSarajevo 00013.40.213.6

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba