Turnir: Turnir Prijatelja

Datum turnira: 10.05.2014 - 11.05.2014

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   10.05.2014   |   11.05.2014   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 51681579.40.09.4
2.Lamija PrcićSarajevo 49621569.40.29.6
3.Adnan SrnaSarajevo 487615613.3-1.511.8
4.Samir SmajićSarajevo 48641578.20.18.3
5.Amar ArslanagićSarajevo 47631599.20.29.4
6.Igor BarošSarajevo 436716312.40.112.5
7.Miroslav TomićSarajevo 427916319.3-2.416.9
8.Ešref SalkovićSarajevo 386517314.7-0.514.2
9.Bahrudin ZjajoSarajevo 356417314.10.214.3
10.Nedim ČehajićSarajevo 355117310.10.210.3
11.David WilsonSarajevo 346018416.30.216.5
12.Anita SelmanagićSarajevo 346117316.20.216.4
13.Azra KavazovićSarajevo 336418021.20.121.3
14.Damir BilalagićSarajevo 286618321.10.121.2
15.Domagoj AljinovićPosušje 246019521.00.121.1
16.Zlata MušićSarajevo 236419225.90.025.9
17.Lejla BradićSarajevo 225919725.40.125.5
18.Almir BabićGost 216019421.90.122.0
19.Tarik Dženan MušićSarajevo 214919618.00.218.2
20.Edin ArslanagićSarajevo 206719325.30.025.3
21.Nekir KukuruzovićGost 205720222.20.122.3
22.Asim SelmanagićSarajevo 205319418.40.118.5
23.Jasminka ŠehovićSarajevo 176120028.40.228.6
24.Ljilja SrnaSarajevo 166120529.5-0.329.2
25.Mirjana MirkovićSarajevo 155820227.70.227.9
26.Fadil OmerspahićSarajevo 114321422.60.222.8

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba