Turnir: Proljetni turnir

Datum turnira: 20.04.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Yellow Tee - Sr: 119 | Cr: 65.8

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 20.04.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   20.04.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Samir SmajićSarajevo 2732765.80.15.9
2.Mahir KadrićSarajevo 2632765.90.16.0
3.Asim OmanićSarajevo 23348211.40.011.4
4.Nedim ČehajićSarajevo 23347910.60.010.6
5.Adnan SrnaSarajevo 22378315.3-0.315.0
6.David WilsonSarajevo 22348011.70.011.7
7.Igor BarošSarajevo 19328915.00.115.1
8.Goran RadonjićSarajevo 1828849.60.19.7
9.Gordan MiralemSarajevo 15299216.70.116.8
10.Midhat KuloSarajevo 15289114.60.114.7
11.Bahrudin ZjajoSarajevo 13259515.60.115.7
12.Asim SelmanagićSarajevo 10309722.60.122.7
13.Kemal SelmanagićSarajevo 102410621.60.121.7
14.Anita SelmanagićSarajevo 10289318.50.118.6
15.Damir BilalagićSarajevo 10239918.20.118.3
16.Eniz SpahićSarajevo 95210454.0-8.046.0
17.Željko LerSarajevo 9269819.90.120.0
18.Adnan HadžićSarajevo 92210719.60.119.7
19.Ljilja SrnaSarajevo 8379730.9-0.530.4
20.Edin ArslanagićSarajevo 8359928.50.028.5
21.Fadil OmerspahićSarajevo 82710222.00.122.1
22.Mirza KapetanovićSarajevo 72510323.90.124.0
23.Samir TataragićSarajevo 54411454.0-4.050.0
24.Enisa OmanićSarajevo 1914443.10.243.3

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba