Turnir: Posušje Open - boduje se za Masters

Datum turnira: 29.06.2019 - 30.06.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf klub Posušje

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 87.4 | Cr: 58.1

Ženski tee: Red Tee - Sr: 86 | Cr: 58.5

Igralište: Topala 5

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.06.2019   |   30.06.2019   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Nedim ČehajićSarajevo 637213411.3-0.410.9
2.Samir SmajićSarajevo 58601386.60.26.8
3.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 57631439.70.29.9
4.Goran RadonjićSarajevo 55621439.90.210.1
5.Asim OmanićSarajevo 536314311.80.111.9
6.Adnan NovoSarajevo 526114910.90.211.1
7.Jasmin SelmanagićSarajevo 52601459.90.210.1
8.Igor BarošSarajevo 516714515.70.115.8
9.Žarko RomićPosušje 505814610.00.210.2
10.Nevenko ĆukPosušje 496515015.40.115.5
11.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 486415016.40.116.5
12.David WilsonSarajevo 485615112.00.212.2
13.Petar MardešićGost 448215732.5-5.027.5
14.Ivan IvankovićPosušje 446015618.60.118.7
15.Mario MandurićPosušje 415715916.60.216.8
16.Veljko LončarPosušje 395816319.80.220.0
17.Ognjen BarošSarajevo 394416210.60.210.8
18.Jerko JurišićPosušje 385516218.50.218.7
19.Ivan LončarPosušje 375116314.80.215.0
20.Ivan VranjesGost 367016232.0-8.024.0
21.Živko MikulićPosušje 346016623.20.123.3
22.Adnan SrnaSarajevo 334517015.50.215.7
23.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 326216726.00.126.1
24.Mate GalićPosušje 26337313.90.114.0
25.Miljenko KardumGost 23357520.0-1.918.1
26.Damir BilalagićSarajevo 234318018.70.218.9
27.Nikša BorovacPosušje 18428540.7-2.937.8
28.Ivan TomicGost 17388233.00.133.1
29.Karlo ZovkoPosušje 16308424.30.224.5
30.Nenad AsanovicGost 144620940.00.240.2
31.Željko KovačPosušje 12268724.10.224.3

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba