Turnir: Prvomajski

Datum turnira: 01.05.2020 - 02.05.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   01.05.2020   |   02.05.2020   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 45631599.20.19.3
2.Anita SelmanagićSarajevo 416816916.7-0.216.5
3.Samir SmajićSarajevo 41501705.20.25.4
4.Igor BarošSarajevo 396616814.90.014.9
5.Adnan SrnaSarajevo 356017814.70.114.8
6.Nedim ČehajićSarajevo 355717011.20.211.4
7.Eniz SpahićSarajevo 317218523.7-0.423.3
8.Samir TataragićSarajevo 306018418.50.118.6
9.Gordan MiralemSarajevo 285918417.40.217.6
10.Zijad BlekićSarajevo 257918329.1-4.224.9
11.Ferid ŠuškićGost 244219012.10.212.3
12.Dženan SelmanagićSarajevo 229619744.2-12.032.2
13.Berin TatlićSarajevo 216120224.80.124.9
14.Sead BalićSarajevo 188119936.9-4.532.4
15.Jasmin TerovićSarajevo 178220339.1-5.034.1
16. 14449735.0--
17.Tarik KurbegovićSarajevo 127324054.0-1.053.0
18.Jusuf ŠabanovićSarajevo 115022228.10.428.5
19. 9279418.3--
20.Alma Mekić-TataragićSarajevo 76425054.00.054.0
21. 01414454.0--

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba