Turnir: EDS

Datum turnira: 02.07.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 02.07.2020

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   02.07.2020

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Asim OmanićSarajevo 30427212.2-1.510.7
2.Samir SmajićSarajevo 2935735.90.05.9
3.Jasmin SelmanagićSarajevo 2736759.10.09.1
4.Izo TankićSarajevo 23388115.2-0.614.6
5.Nedim ČehajićSarajevo 23338211.80.011.8
6.Gordan MiralemSarajevo 21368114.40.014.4
7.Zijad BlekićSarajevo 17378518.6-0.418.2
8.Nadan ŠaranSarajevo 15389124.8-0.824.0
9.Adnan HadžićSarajevo 11329220.50.020.5

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba