Turnir: Proljetni turnir

Datum turnira: 08.05.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 08.05.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   08.05.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tihomir ParlovPosušje 3037727.5-0.27.3
2.Samir SmajićSarajevo 2734757.10.07.1
3.Gordan MiralemSarajevo 25387712.4-0.611.8
4.Dražen TomljenovićSarajevo 23428320.6-2.418.2
5.Albin PelakSarajevo 23408017.2-1.216.0
6.Adnan SrnaSarajevo 23407916.6-1.215.4
7.Izo TankićSarajevo 22368114.50.014.5
8.Bahrudin ZjajoSarajevo 21368215.30.015.3
9.Asim OmanićSarajevo 20308411.40.111.5
10.Igor BarošSarajevo 18348415.20.015.2
11.Jasmin SelmanagićSarajevo 1828849.50.19.6
12.Mirza DurmiševićSarajevo 17509237.4-7.030.4
13.Adnan NovoSarajevo 17288712.40.112.5
14.Anita SelmanagićSarajevo 16308818.10.118.2
15.Jasmin TerovićSarajevo 14389326.5-0.925.6
16.Samir TataragićSarajevo 14299217.00.117.1
17.Fadil OmerspahićKrivaja 13369624.00.024.0
18.Eniz SpahićSarajevo 12289520.30.120.4
19.Tarik KurbegovićSarajevo 11389730.3-1.029.3
20.Alma Mekić-TataragićSarajevo 104210542.6-3.039.6
21.Ljilja SrnaSarajevo 9359831.70.031.7
22.Asim SelmanagićSarajevo 9279720.30.120.4
23.Jusuf ŠabanovićSarajevo 72111022.30.122.4
24.Midhat KuloSarajevo 71710315.50.115.6
25.Sead BalićSarajevo 52811232.10.232.3
26.Mirza KapetanovićSarajevo 52710626.00.126.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba