Turnir: EDS GK Sarajevo

Datum turnira: 29.04.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 29.04.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   29.04.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Dal Smajić - juniorSarajevo 19658443.0-14.528.5
2.Samir TataragićSarajevo 19368417.00.017.0
3.Gordan MiralemSarajevo 19318412.30.112.4
4.Kemal SelmanagićSarajevo 16339120.60.020.6
5.Dženan SelmanagićSarajevo 15369022.50.022.5
6.Kan Bizović - juniorSarajevo 12419531.5-2.529.0
7.Anita SelmanagićSarajevo 12249718.00.118.1
8.Damir BilalagićSarajevo 92710021.50.121.6
9.Ognjen BarošSarajevo 81312311.90.112.0
10.Tarik KurbegovićSarajevo 73110630.30.030.3
11.Adnan HadžićSarajevo 71710921.20.121.3
12.Sead BalićSarajevo 53110732.10.032.1

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba