Turnir: Liga GK Sarajevo 1 kolo

Datum turnira: 09.05.2012

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 133 | Cr: 62

Ženski tee: Red Tee - Sr: 133 | Cr: 62

Igralište: VF golf igralište Sarajevo

CSA turnira

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 09.05.2012

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   09.05.2012

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 3238708.8-0.48.4
2.Samir SmajićSarajevo 2632798.50.18.6
3.Igor BarošSarajevo 22328513.30.113.4
4.Amar ArslanagićSarajevo 19278410.70.110.8
5.Adnan SrnaSarajevo 18338717.00.017.0
6.Damir BilalagićSarajevo 14319219.70.119.8
7.Bahrudin ZjajoSarajevo 14249614.10.114.2
8.Ognjen BarošSarajevo 13259615.70.115.8
9.Tarik Dženan MušićSarajevo 12309119.20.119.3
10.Fadil OmerspahićSarajevo 92610022.30.122.4

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba