Turnir: Turnir Grada Sarajeva

Datum turnira: 06.04.2013 - 07.04.2013

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: GK BETANIJA

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   06.04.2013   |   07.04.2013   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mahir KadrićSarajevo 62731466.5-0.26.3
2.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 487415612.5-0.611.9
3.Lamija PrcićSarajevo 48561617.70.27.9
4.Jasmin SelmanagićSarajevo 39561668.60.28.8
5.Damir BilalagićSarajevo 387017818.90.018.9
6.Adnan SrnaSarajevo 387017216.60.016.6
7.Asim OmanićSarajevo 386318014.30.114.4
8.Nedim ČehajićSarajevo 386216813.00.213.2
9.Igor BarošSarajevo 386317112.40.212.6
10.Amar ArslanagićSarajevo 386116711.30.211.5
11.Ognjen BarošSarajevo 376517615.60.115.7
12.Bahrudin ZjajoSarajevo 355918014.30.214.5
13.David WilsonSarajevo 276718522.90.022.9
14.Albin PelakBetanija 246118720.00.220.2
15.Anita SelmanagićSarajevo 234119614.80.215.0
16.Reuf SelmanagićSarajevo 226519826.30.126.4
17.Vedran KosićBetanija 224921221.00.221.2
18.Edin ArslanagićSarajevo 175720123.90.224.1
19.Emir SalkićSarajevo 174920721.10.221.3
20.Amel FestaSarajevo 83511036.0--

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba