Turnir: Klubska Liga BiH 2. Kolo

Datum turnira: 30.03.2014

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 83.2 | Cr: 60

Ženski tee: Red Tee - Sr: 83.2 | Cr: 60

Igralište: Topala Posušje

CSA turnira

Rezultati: Bruto - 30.03.2014

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   30.03.2014

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Nedim ČehajićSarajevo 2936679.80.09.8
2.Goran RadonjićSarajevo 27386915.1-0.614.5
3.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 2633709.20.19.3
4.Mate JurkovićPosušje 25447125.7-3.222.5
5.Jasmin SelmanagićSarajevo 2431739.10.19.2
6.Adnan SrnaSarajevo 22327413.00.113.1
7.Dejan ŠaranPGA BiH 2226807.10.17.2
8.Zvonimir VasiljPosušje 20348021.50.021.5
9.Tiho ParlovPosušje 20337719.20.019.2
10.Mario MandurićPosušje 20317815.10.115.2
11.Nevenko ĆukPosušje 19258214.20.114.3
12.Dragan BabanSarajevo 18378027.7-0.527.2
13.Karlo ZovkoPosušje 18338022.30.022.3
14.Veljko LončarPosušje 18318220.00.120.1
15.Ivan MandurićPosušje 18328018.60.018.6
16.Ivan IvankovićPosušje 18298116.60.116.7
17.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 17327920.30.020.3
18.Igor BarošSarajevo 17258212.00.112.1
19.Tonkan IvankovićPosušje 16318020.90.121.0
20.Bahrudin ZjajoSarajevo 16248513.60.113.7
21.Ognjen BarošSarajevo 16248412.80.112.9
22.Živko MikulićPosušje 15318424.90.125.0
23.Ante KolobarićPosušje 15248614.00.114.1
24.Jerko JurišićPosušje 14318324.10.124.2
25.Marko GalićPosušje 13338630.60.030.6
26.Haris MujanovićKrivaja 9319336.20.036.2
27.Benjamin MujanovićKrivaja 32010636.20.236.4
28.Žarko RomićPosušje 00011.60.111.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba