Turnir: X Prvenstvo Bosne i Hercegovine boduje s za Masters

Datum turnira: 24.05.2014 - 25.05.2014

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - Ukupno

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   24.05.2014   |   25.05.2014   |   Ukupno

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mahir KadrićSarajevo 64741405.6-0.45.2
2.Adnan NovoSarajevo 49641618.2-0.18.1
3.Žarko RomićPosušje 476616011.10.211.3
4.Amar ArslanagićSarajevo 47631639.4-0.58.9
5.Jasmin SelmanagićSarajevo 46651589.40.29.6
6.Dejan ŠaranPGA BiH 44421620.00.00.0
7.Lamija PrcićSarajevo 43571639.60.29.8
8.Samir SmajićSarajevo 43581628.30.28.5
9.Adnan SrnaSarajevo 406316511.80.212.0
10.Zoran PalametaHercegovina - Mostar 40561698.90.29.1
11.Ešref SalkovićSarajevo 386617214.20.014.2
12.Nedim ČehajićSarajevo 385616910.30.210.5
13.Bahrudin ZjajoSarajevo 366317214.30.114.4
14.Asim OmanićSarajevo 366117213.30.213.5
15.Igor BarošSarajevo 365917112.50.212.7
16.David WilsonSarajevo 356617316.50.116.6
17.Anita SelmanagićSarajevo 356217416.40.116.5
18.Goran RadonjićSarajevo 345917914.70.214.9
19.Lejla BradićSarajevo 327517725.5-1.224.3
20.Midhat KuloSarajevo 326018015.80.115.9
21.Miroslav TomićSarajevo 316517516.90.117.0
22.Tiho ParlovPosušje 316218016.90.117.0
23.Emir SalkićSarajevo 296918923.4-3.919.5
24.Asim SelmanagićSarajevo 286018318.50.118.6
25.Tarik Dženan MušićSarajevo 285719118.20.118.3
26.Zlata MušićSarajevo 277018425.90.025.9
27.Damir BilalagićSarajevo 226019321.20.121.3
28.Azra KavazovićSarajevo 205219921.30.221.5
29.Ljilja SrnaSarajevo 196519929.20.229.4
30.Edina SudžukaSarajevo 186221332.30.032.3
31.Jerko JurišićPosušje 18438423.5-2.720.8
32.Fadil OmerspahićSarajevo 185819722.80.122.9
33.Mirza KapetanovićSarajevo 185519821.40.221.6
34.Alečko OmerspahićSarajevo 165720725.10.225.3
35.Veljko LončarPosušje 16358618.20.118.3
36.Ivan IvankovićPosušje 16328816.40.216.6
37.Ivan MandurićPosušje 15348918.50.118.6
38.Nevenko ĆukPosušje 15288813.20.213.4
39.Ante KolobarićPosušje 14298914.30.214.5
40.Željko KovačPosušje 10369325.00.125.1
41.Zdenko ZadroSarajevo 94523231.80.432.2

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba