Turnir: 3. Kolo Lige BiH

Datum turnira: 15.06.2019

HCP turnir: Da

Tip igre: Stroke Play

Organizator: Golf asocijacija Bosne i Hercegovine

Kartica turnira

Par: 60

Muški tee: White Tee - Sr: 61 | Cr: 56.3

Ženski tee: White Tee - Sr: 75 | Cr: 56.3

Igralište: Forest Creek

CSA turnira

Raspis.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 15.06.2019

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   15.06.2019

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Mladen MušuraPosušje 3635604.60.04.6
2.Samir SmajićSarajevo 3434626.50.06.5
3.Tiho ParlovPosušje 3030667.60.17.7
4.Mahir KadrićSarajevo 3030666.20.16.3
5.Goran RadonjićSarajevo 2931719.70.19.8
6.Kenan MujanovićKrivaja 27406930.3-2.028.3
7.Fadil OmerspahićSarajevo 27347022.40.022.4
8.Haris ĐerzićKrivaja 27346920.10.020.1
9.Nedim ČehajićSarajevo 27296911.00.111.1
10.Jasmin SelmanagićSarajevo 2728709.60.19.7
11.Samir BešlijaKrivaja 26347123.10.023.1
12.Veljko LončarPosušje 26337019.60.019.6
13.Benjamin MujanovićKrivaja 26337018.90.018.9
14.Bekim ZuferiKrivaja 26317115.70.115.8
15.Žarko RomićPosušje 2628719.80.19.9
16.Dragan PalametaHercegovina - Mostar 25297216.20.116.3
17.Adnan SrnaSarajevo 25307215.30.115.4
18.Ivan LončarPosušje 25297114.50.114.6
19.David WilsonSarajevo 24277311.80.111.9
20.Haris MujanovićKrivaja 21317526.30.126.4
21.Adnan ŠabanovićKrivaja 20447752.6-4.048.6
22.Dragan MikulićHercegovina - Mostar 19298526.40.126.5
23.Dragan BabanSarajevo 18228215.80.115.9
24.Mario PerićPosušje 17228218.70.118.8
25.Adis MujanovićKrivaja 16288635.30.235.5
26.Željko KovačPosušje 16238323.90.124.0
27.Nikša BorovacPosušje 15308742.00.242.2
28.Jusuf ŠabanovićSarajevo 14338850.70.050.7
29.Dražen TomljenovićSarajevo 14228424.30.124.4
30.Eniz SpahićSarajevo 12258632.70.232.9
31.Kemal MrahorovićKrivaja 8199030.50.230.7

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba