Turnir: Kamen, krš i maslina

Datum turnira: 08.08.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 62

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 86.6 | Cr: 60.3

Ženski tee: Red Tee - Sr: 88 | Cr: 61.5

Igralište: Topala 2019

CSA turnira

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 08.08.2020

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   08.08.2020

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Željko VučemilGost 3637623.8-0.13.7
2.Mladen MušuraPosušje 3436644.90.04.9
3.Tihomir ParlovPosušje 3235666.50.06.5
4.Nedim ČehajićSarajevo 30376811.7-0.311.4
5.Ante BuljanGost 3033686.50.16.6
6.Ante KolobarićPosušje 29396915.1-0.914.2
7.Nevenko ĆukPosušje 29386914.1-0.613.5
8.Jerko MaricGost 28377013.9-0.313.6
9.Jasmin SelmanagićSarajevo 2833718.60.18.7
10.Ivan KalinićGost 27347212.60.012.6
11.Samir SmajićSarajevo 2730715.90.16.0
12.Ivan LončarPosušje 26357213.80.013.8
13.Žarko RomićPosušje 26327210.00.110.1
14.Zoran PalametaPosušje 2632729.80.19.9
15.Darko PetričevićGost 25367718.00.018.0
16.Mario MandurićPosušje 25357416.60.016.6
17.Frano TolićGost 2528746.40.16.5
18.Frano MarincicGost 2428747.30.17.4
19.Vlado KolakGost 23327614.50.114.6
20.Drago BagoGost 23308113.00.113.1
21.Dragan MikulićPosušje 22417627.4-2.225.2
22.Zlatan MuslimovićKrivaja 21357820.10.020.1
23.Jerko JurišićPosušje 21347719.10.019.1
24.Benjamin MujanovićKrivaja 21308014.00.114.1
25.Bahrudin ZjajoSarajevo 21307714.00.114.1
26.Boro RaičGost 20347922.40.022.4
27.Željko KovačPosušje 20347921.40.021.4
28.Anita SelmanagićSarajevo 20337817.30.017.3
29.Luka RadmanGost 20307917.00.117.1
30.Izo TankićSarajevo 20298114.90.115.0
31.Nikša BorovacPosušje 19368026.00.026.0
32.Karlo ZovkoPosušje 19308419.80.119.9
33.Bekim ZuferiKrivaja 19288015.90.116.0
34.Adnan SrnaSarajevo 19298015.30.115.4
35.Ivan PiškovićPosušje 18448340.4-4.036.4
36.Jure TolićGost 18358024.00.024.0
37.Sanjin RadonjaSmreka 18348123.80.023.8
38.Igor BarošSarajevo 18268314.70.114.8
39.David WilsonKrivaja 18268112.10.112.2
40.Josip GrubišićPosušje 16378633.7-0.533.2
41.Miljenko KardumGost 16298218.60.118.7
42.Dinko TursićKrivaja 15318625.60.125.7
43.Dragan BabanSarajevo 15228915.70.115.8
44.Jadranka MrčelaGost 14378635.0-0.534.5
45.Sead BalićSarajevo 14338932.10.032.1
46.Eniz SpahićSarajevo 14268820.10.120.2
47.Anđeljko ŠošićGost 14268720.00.120.1
48.Željko MarićPosušje 14258920.00.120.1
49.Ivan IvankovićPosušje 14268618.80.118.9
50.Rubina SmajićGost 13359238.00.038.0
51.Jasmin TerovićSarajevo 13309129.50.229.7
52.Jusuf ŠabanovićSarajevo 13298826.50.226.7
53.Mario TukaKrivaja 12449150.2-4.046.2
54.Mario PerićKrivaja 12239720.40.120.5
55.Ena SmajicSarajevo 1216939.50.19.6
56.Antoš DujićGost 11289733.50.233.7
57.Stanko SimovicPosušje 10419144.9-2.542.4
58.Jadranko PanićPosušje 10289634.00.234.2
59.Rade PerkovicPosušje 9319334.70.034.7
60.Petar BagoGost 9159715.00.115.1
61.Mustafa BazardžanovićKrivaja 83810154.0-1.053.0
62.Davor MandurićPosušje 72710136.30.236.5
63.Ernest VlačićGost 72710036.00.236.2
64.Nebojša SoldatSmreka 52511145.10.245.3
65.Tanja PetricPosušje 42810950.00.250.2
66.Dženana ŠaranSarajevo 42610138.20.238.4
67.Smiljka PetricPosušje 41810125.80.125.9
68.Marijana PerićKrivaja 33110954.00.054.0
69.Ivan ČuturaPosušje 31511845.00.245.2
70.Zdenko TolušićPosušje 3299940.70.240.9
71.Meliha BazardžanovićKrivaja 22012654.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba