Turnir: Klupska liga GKK - GL1

Datum turnira: 10.04.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: GK Krivaja

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: Yellow Tee - Sr: 98 | Cr: 62.6

Ženski tee: Red Tee - Sr: 101 | Cr: 64.2

Igralište: Forest Creek Golf & Lodge Resort

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 10.04.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   10.04.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Zlatan MuslimovićKrivaja 25367818.30.018.3
2.Amel FestaKrivaja 19288516.00.116.1
3.Haris ĐerzićKrivaja 18298516.80.116.9
4.Haris MujanovićKrivaja 13289224.50.124.6
5.Kemal MrahorovićKrivaja 11329733.00.033.0
6.Dinko TursićKrivaja 102110826.30.126.4
7.Davor DomazetKrivaja 83410850.30.050.3
8.Mirela MujanovićKrivaja 32612354.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba