Turnir: Liga GK Sarajevo 5 kolo

Datum turnira: 04.07.2012

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 133 | Cr: 62

Ženski tee: Red Tee - Sr: 133 | Cr: 62

Igralište: VF golf igralište Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 04.07.2012

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   04.07.2012

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Jasmin SelmanagićSarajevo 2936739.20.09.2
2.Samir SmajićSarajevo 2936739.20.09.2
3.Bahrudin ZjajoSarajevo 19289014.70.114.8
4.Damir BilalagićSarajevo 16319219.70.119.8
5.Emir SalkićSarajevo 15469435.1-5.030.1
6.Tarik Dženan MušićSarajevo 15319019.70.119.8
7.Zdenko ZadroSarajevo 11389631.0-1.030.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2019, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba