Turnir: Evropska sedmica sporta

Datum turnira: 24.09.2020

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 24.09.2020

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   24.09.2020

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Lamija PrcićSarajevo 34436811.2-1.49.8
2.Dejan ŠaranPGA BiH 3231710.00.00.0
3.Samir SmajićSarajevo 3036726.70.06.7
4.Asim OmanićSarajevo 26377610.6-0.210.4
5.Feđa SelmanagićSarajevo 26367810.00.010.0
6.Jasmin SelmanagićSarajevo 2532788.20.18.3
7.Samir TataragićSarajevo 23417917.5-1.516.0
8.Igor BarošSarajevo 23378014.1-0.313.8
9.Nedim ČehajićSarajevo 23357911.80.011.8
10.Izo TankićSarajevo 22348413.70.013.7
11.David WilsonKrivaja 22358012.70.012.7
12.Sanjin RadonjaSmreka 20458424.0-3.620.4
13.Ferid ŠuškićGost 20368617.00.017.0
14.Anita SelmanagićSarajevo 19348417.40.017.4
15.Zijad BlekićSarajevo 18368618.00.018.0
16.Adnan SrnaSarajevo 18328615.50.115.6
17.Bahrudin ZjajoSarajevo 18328714.00.114.1
18.Dražen TomljenovićSarajevo 17388721.1-0.820.3
19.Jasmin TerovićSarajevo 15419328.8-2.526.3
20.Kenan MujanovićKrivaja 15299917.80.117.9
21.Nadan ŠaranSarajevo 14349424.20.024.2
22.Asim SelmanagićSarajevo 14359021.70.021.7
23.Adnan HadžićSarajevo 13309820.70.120.8
24.Dženan SelmanagićSarajevo 12319823.90.124.0
25.Harun ČovčićSarajevo 113010727.90.228.1
26.Jusuf ŠabanovićSarajevo 112810221.70.121.8
27.Damir BilalagićSarajevo 11339221.30.021.3
28.Sead BalićSarajevo 10399932.7-1.531.2
29.Tarik KurbegovićSarajevo 10379830.4-0.529.9
30.Haris MujanovićKrivaja 92810023.90.124.0
31.Željko LerSarajevo 9309521.70.121.8
32.Mario TukaKrivaja 84610545.3-5.040.3
33.Ljilja SrnaSarajevo 83110029.70.029.7
34.Anur SelmanagićSarajevo 7579954.0-10.543.5
35.Edina SudžukaSarajevo 73310232.10.032.1
36.Fejzo SelmanagićGost 72410222.00.122.1
37.Mirza DurmiševićSarajevo 63510837.30.037.3
38.Noa BilalagićSarajevo 54311354.0-3.550.5
39.Edin TalićSarajevo 53411341.60.041.6
40.Dženana ŠaranSarajevo 53011138.60.238.8
41.Faruk PilavSarajevo 44211654.0-3.051.0
42.Dal SmajićSarajevo 43911754.0-1.552.5
43.Jasminka ŠehovićSarajevo 42311734.30.234.5
44.Vanja MiralemSarajevo 33811854.0-1.053.0
45.Alen PilavSarajevo 22613354.00.054.0
46.Hasib SalkićSarajevo 22613054.00.054.0
47.Kan BizovićSarajevo 23612154.00.054.0
48.Tarik PilavSarajevo 22912854.00.054.0
49.Enisa OmanićSarajevo 11613644.90.245.1
50.Alma AhmićSarajevo 02013754.00.054.0

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2020, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba