Turnir: EDS Sarajevo

Datum turnira: 16.09.2021

HCP turnir: Da

Tip igre: Stableford

Organizator: Golf Klub Sarajevo

Kartica turnira

Par: 66

Muški tee: White Tee - Sr: 125 | Cr: 65

Ženski tee: Red Tee - Sr: 121 | Cr: 63

Igralište: Sarajevo

CSA turnira

Raspis.pdf

Raspored.pdf

Rezultati.pdf

Rezultati: Bruto - 16.09.2021

Sortiraj rezultate po:   Bruto   |   Neto   |   Igra

Dan:   16.09.2021

MjestoIme i prezimeKlubBrutoNetoIgraHCP promjena
1.Tihomir ParlovPosušje 3439725.2-0.64.6
2.Samir TataragićSarajevo 26397915.5-0.914.6
3.Jasmin SelmanagićSarajevo 2433819.80.19.9
4.Dražen TomljenovićSarajevo 22418118.8-1.617.2
5.Kemal SelmanagićSarajevo 21398418.5-1.017.5
6.Izo TankićSarajevo 21338111.40.111.5
7.Albin PelakSarajevo 20338413.50.013.5
8.Nedim ČehajićSarajevo 19308713.30.113.4
9.Kan Bizović - juniorSarajevo 17348616.80.016.8
10.Bahrudin ZjajoSarajevo 17318715.70.115.8
11.Azra SpahićSarajevo 12449839.0-4.035.0
12.Edina SudžukaSarajevo 12399733.3-1.531.8
13.Sead BalićSarajevo 103110227.70.027.7
14.Damir BilalagićSarajevo 10309922.40.122.5
15.Jasmin TerovićSarajevo 10269719.60.119.7
16.Eniz SpahićSarajevo 10299318.80.118.9
17.Alma Mekić-TataragićSarajevo 73310737.40.037.4
18.Nebojša SoldatSmreka 33611141.90.041.9

Copyright © Golf Savez BiH 2010 - 2021, sva prava pridržana.   |   powered by ics.ba